O Firmie

MegaMontaż.pl jest marką prowadzoną przez firmę Mega Concept Chiżyński Spółka Jawna wpisaną przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000520688, Regon: 147405208. Znajdujemy się w Warszawie, a nasze usługi świadczymy głównie w województwie mazowieckim. Oferujemy montaż ścian z płyt kartonowo-gipsowych, montaż ścian w systemie suchej zabudowy, montaż sufitów podwieszanych g-k, panelowych, kasetonowych, panelowych, mineralnych i rastrowych. Zajmujemy się również montażem wykładzin obiektowych oraz podłóg systemowych. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do biur oraz generalnych wykonawców. Z naszych usług korzystają duże i renomowane firmy warszawskie. Naszym Klientom zapewniamy wysoką jakość usług, bezpieczeństwo inwestycji oraz elastyczność czasu pracy. Zapraszamy do kontaktu!

Nasze wartości

Naszą misją jest przekraczanie oczekiwań naszych Klientów w oferowanych przez nas usługach, być zawsze o jeden krok dalej, więcej.
Zależy nam na prawdziwiej współpracy z naszymi Klientami, nie tylko w czasie wykonywanej usługi, ale też poza nią. Interesuje nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego dbamy o to w procesie pousługowym.
Pragniemy stać się pierwszą prawdziwą, rozpoznawalną i wartościową marką w branży usług wykończeniowych.
Ciężko pracujemy, żeby nie trzeba było już szukać sprawdzonej firmy wykończeniowej. MegaMontaż.pl jako marka jest rozwiązaniem, w którym Klienci mogą być pewni standardu oferowanych usług.

Co robimy

Montaż ścian gips-karton 100
Montaż podłóg systemowych 100
Montaż sufitów podwieszancyh 100
Demontaż ścian, podłóg oraz sufitów 100

Nasi zadowoleni Klienci